Poznaj redakcję tworzącą przepisy na domowe drinki dla Drinkownia.pl

Redakcja
Redaktor - Ewa Madej

Ewa Madej

Cześć, jestem Ewa. Od kilku lat prowadzę swoj mały bar w Poznaniu. W barze lubię eksperymentować, zwłaszcza tworząc menu sezonowe, ale z doświadczenia wiem, że zawsze najlepiej wraca sie do znanych i sprawdzonych klasyków. Dokładnie tak mam podczas domowych imprez, zawsze stawiam na moje niezawodne przepisy. Tym właśnie chcę sie podzielić - znajdziecie u mnie proste i sprawdzone przepisy, które spokojnie wykonacie bez trudno dostępnych składników lub bardzo profesjonalnego sprzętu.
Zobacz inne wpisy
Redaktor - Robert Wilczyński

Robert Wilczyński

Nazywam się Robert. Przygotowywanie drinków, koktajli i nalewek to moje hobby. W wolnym czasie lubię testować nowe przepisy i eksperymentować. Najwięcej przyjemności sprawia mi, kiedy mogę pochwalić się swoimi pomysłami podczas weekendowych spotkań z przyjaciółmi. Kocham podróżować, każde z odwiedzanych miejsc jest dla mnie źródłem wielu inspiracji. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie dziwne dla nas połączenia smakowe bywają na świecie, ale jeśli połączymy je ze znanymi przepisami powstają naprawdę niesamowite efekty. Zapraszam zatem do wspólnych podróży smakowych, mam nadzieję, że uda mi się Państwa zaskoczyć 😉
Zobacz inne wpisy
Redaktor - Ania Malczewska

Ania Malczewska

Hejka! Jestem Ania - studentka dziennikarstwa z mega pasją do tworzenia drinków. Poza tym, że rozkręcam drinki jak nikt inny, uwielbiam też wspinaczkę i mam słodką kotkę Fifi. W moim barmańskim świecie liczy się kreatywność, smak i super zabawa! Miksuję, eksperymentuję i dzielę się moimi ulubionymi przepisami na drinki, które są proste, ale robią wrażenie. Na tej stronie znajdziesz przepisy, które ożywią Twoje imprezy i zaskoczą znajomych. Moje pomysły są świeże, fun i idealne do share'owania. Stay tuned, bo razem stworzymy coś pysznego i #instaworthy!
Zobacz inne wpisy